Vchodové dvere Evolution EV-954 a ich realizácia

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu v Rakúsku aj s montážou na mieru. Hliníkový rám MB-70HI vo farbe RAL 7016 s nosnosťou krídla až 120kg a prestupom tepla U=1,0 bol osadený dvernou výplňou Evolution EV-954 v rovnakej farbe RAL 7016 s integrovaným presklením s izolačným trojsklom. Exteriérové sklo je kalené, stredové sklo je satinato (mliečne sklo). Okolo presklenia je obdovodá linka, ktorá je nastriekaná na kalené sklo z vnútornej strany.

Jadro dvernej výplne tvorí dilatačná štruktúra s extrudovaným polystyrénom a syntetickou gumou pre absorbciu tepelnej rozťažnosti materiálov. Dverná výplň má certifikát na prestup tepla U=0,62 pri hrúbke 48mm. Nad hlavným krídlom sa nachádza aj hliníkový svetlík z mliečneho skla vo vyhotovení ako trojsklo.

Pri realizácii bol použitý trojbodový hákový bezpečnostný zámok od firmy MACO a obojstranná kľučka s bezpečnostnou vložkou. Pre podrobnosti odporúčame prečítať si technické informácie. Výrobcom dverných výplní je slovenská firma KN, s.r.o..

Prečítajte si 6 dôvodov, prečo kúpiť hliníkové vchodové dvere.

Cenová ponuka vchodových dverí

Cenovú ponuku robíme na mieru a závisí od konkrétnej konfigurácie, požiadaviek zákazníka a kritérií, ktoré je potrebné spĺňať pre nízkoenergetické stavby. Poskytujeme bezplatné poradenstvo, zameranie stavebného otvoru aj grafickú vizualizáciu vybraného návrhu.

Zadarmo vám kompletné dvere dovezieme a montáž zrealizujeme kdekoľvek na Slovensku, alebo aj v blízkostí hraníc v Rakúsku. Termín dodania je 5 týždňov v prípade farebného prevedenia biela a antracitová. Záruka na montované dvere je 5 rokov. Príslušenstvo ako kľučky, madlo, rozety a bezpečnostná vložka s kľúčmi sú samozrejmosťou. Ak máte ďalšie otázky alebo chcete vypracovať cenovú ponuku, kontaktujte nás.

Vchodové dvere Evolution EV-954 sú hliníkové dvere. Viete aké výhody majú hliníkové vchodové dvere do domu oproti dreveným alebo plastovým? Ak už máte vstupné dvere, možno hľadáte interiérové dvere do izieb? Ponúkame široký sortiment interiérových dverí značiek PORTA, Erkado, Invado a mnoho iných.

Opýtajte sa na vchodové dvere aj u nás na predajni Benedoor v Považskej Bystrici. Radi vám poradíme s výberom tých vaších!

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK