Dekoračné farby od firmy Fox Dekorator sa radia medzi exkluzívne interiérové dekoračné nátery stien. V širokom sortimente nájdete štrukturálne a dekoračné nátery a lazúry, akrylové hmoty alebo minerálne omietky. Dekoračné nátery sú ľahko aplikovateľné a vďaka nim získa interiér jedinečný vzhľad v krátkom čase. V ponuke nájdete nasledovné nátery, ktoré si môžete pozrieť aj naživo na predajni Benedoor v Považskej Bystrici. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Efekt KALAHARI 

Dekoračný náter, pri ktorom bude povrch evokovať vzhľad púštneho piesku, s ktorým sa pohráva africký vietor. Steny natreté náterom Kalahari získajú vzhľad pripomínajúci africké púštne panorámy a prenesie vás do imaginárneho exotického sveta. V ponuke 5 odtieňov: lapis, sabulum, vesper, nebula a soľ.

Efekt PIESKOVÁ BÚRKA

Piesková búrka umožňuje dosiahnúť rozdielne povrchové štruktúry, ktoré pôsobia dojmom zrniečok piesku, čerstvo naviatého teplým saharským vetrom. Efekty: kaselská hneď, kokosový krém, slnečný svit, hmlisté ráno, grafitová šeď.

Efekt HODVÁBNA CESTA

Hodvábna cesta je hodvábno-perleťový povrch s rôznou povrchovou štruktúrou, ktorá mení svoj vzhľad v závislosti od uhlu pohľadu, dopadu a množstva svetla. Odtiene: kaselská hneď, kokosový krém, karamelový nádych, vápencová skala a grafitová šeď.

Efekt HRDZA

Je jemne drsný povrch, ktorý je zámerne škvrnitý, s pruhmi a stečeným povrchom, ktorý zdanlivo imituje prehrdzavený plech.

Efekt KARTÁČOVANÝ HLINÍK  

Tento efekt sa vyznačuje metalizovaným leskom a pruhmi, ktoré napodobňujú hliníkovú dosku. Ľahko sa aplikuje, povrchu v interiéri prepožičia moderný vzhľad a zvýrazní jeho industriálny charakter.

Efekt BETÓN

Betón je esenciou jednoduchosti, moderného vzhľadu a dizajnu. Moderná, umelecká omietka tvorí ideálnu dekoráciu v bytových a verejných interiéroch. Skvele ladí s kovom, sklom a neopracovaným drevom. Povrch vyzerá ako surový neopracovaný betón.

AKO APLIKOVAŤ DEKORAČNÉ FARBY?

Podrobný video návod ako naniesť dekoračné farby do interiérov aj s názornými ukážkami nájdete na YouTube Fox Dekorator.

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK