PARADOR je prémiová značka podláh

PARADOR patrí medzi svetové značky podlahových krytín. Radí sa ku TOP 3 svetovým výrobcom medzi firmy Quick-Step a Balterio. Firmu Balterio už ale kúpil Quick-Step. Nechali ich ale fungovať naďalej ako samostatnú značku, preto hovoríme o TOP 3. Takže Quick-Step a Balterio je v podstate jedna firma a ich priama konkurencia čo sa týka kvality a spracovania je nemecký výrobca PARADOR. Ak to prenesieme do terminológie automobilových značiek, záujemca si vyberá medzi Mercedesom a BMW. Zákazník sa medzi nimi nerozhoduje z pohľadu kvality, pretože tá je prakticky identická, ale vyberá na základe dizajnu, farby a osobných preferencií. Podlahy PARADOR vám ponúkajú najvyššiu kvalitu.

PARADOR je prémiová značka, ktorá udáva trend. Spolupracuje so svetovými dizajnérmi a necháva im voľnú ruku, aby vytvorili svoje vlastné modelové rady. To sú predovšetkým podlahy z kategórie Trendtime, pre ktorú sú typické vzory ako betón, rybinové vzory, imitácia keramickej dlažby a podobné. Podlahy PARADOR ponúkajú aj úplnú dizajnovú špičku pre návrhárov a architektov, ale zároveň vie PARADOR poskytnúť aj vysoký štandard už vo svojej základnej ponuke podláh Classic alebo Basic.

Otázka je, či to, čo od prémiovej značky očakávam, nájdem v PARADOR alebo Quick-Step. Je to o tom, čo mne ako zákazníkovi viac sedí. Opäť analógia s automobilovým priemyslom – sedí mi viac Mercedes alebo BMW? Cena je plus mínus identická a zákazník sa rozhoduje na základe emócie. V meste Považská Bystrica sme jediný predajca podlahy PARADOR. Faktom je, že ak niekto raz túto značku vyskúša, ostáva jej verný aj v budúcnosti a má tendenciu ju odporúčať ďalej.

Informujte sa o našej ponuke podláh na predajni BENEDOOR v Považskej Bystrici.

PARADOR ponúka celý sortiment podláh

PARADOR ponúka laminát, vinyl nalepený na HDF (jadro je klasické HDF ako pri laminátovej podlahe ale na povrchu je nalepený vinyl a na spodnej strane je korková podložka), celý vinyl (100% vode odolný), vinyl na nalepenie (nízka cena, vysoké nároky na rovnosť povrchu a samotnú pokládku), drevené podlahy (trojvrstvové prírodné drevo) a kompozitné podlahy (najlepšie vlastnosti z laminátu, dreva a vinylu v jednom produkte).

Pozor na lacný vinyl!

80% celej produkcie vinylu na svete sa vyrába v Číne. Zvyšných 20% vyrábajú veľké spoločnosti ako PARADOR, ktorý vinyl vyrába v Európe podľa noriem EÚ. Preto je vinyl PARADOR aj cenovo dražší. Faktom je, že pri vinyle vždy kupujete chemikáliu, vždy kupujete umelý produkt. Žiadny prírodný vinyl neexistuje. Existuje len lacný vinyl so zdraviu škodlivými vlastnosťami a drahý vinyl, ktorý má lepšie vlastnosti. Spoznáte to jednoducho.

Ak otvoríte balík s vinylovou podlahou, ovoniate ho a čím viacej smrdí, tým viac ftalátov a zmäkčovadiel bolo použitých pri jeho výrobe. Časom sa to všetko určite odparí do vzduchu. Ak sa kupuje lacný vinyl z obchodného reťazca, stáva sa, že zákazník v domácnosti nemôže normálne fungovať aj 2 týždne po pokládke kvôli smradu a musí neustále vetrať. Lacné vinyly nie sú robené z jedného kusu, ale často z viacerých častí, ktoré sa po čase môžu začať rozliepať. Veľký pozor na lacný vinyl!

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK