Dvere a podlahy sú pre spoločnosť BENEDOOR, s.r.o nosným produktom. Vo svojom produktovom portfóliu máme viaceré druhy dverí: vchodové dvere, bezpečnostné dvere do bytu, interiérové dvere, sklenené dvere s možnosťou veľkého výberu dekorov, štýlov a dizajnov. Mimo dverí ponúkame aj širokú škálu laminátových, vinylových, korkových, kompozitných a dverených podláh nemeckých a rakúskych značiek ako Parador, Egger, Krono, Tilo alebo Wild Wood.

Interiérové dvere a podlahy dotvárajú charakter domácnosti a ich správnou kombináciou môžeme dosiahnúť úplne nový pocit z priestoru. Moderný, tradičný, minimalistický alebo abstraktný? Vkusu sa medze nekladú a my vám radi navrhneme správne riešenie na mieru.

Klasické interiérové dvere

Klasické interiérové dvere s rámovou konštrukciou v rôznych prevedeniach od overených výrobcov ako Porta, Erkado, Invado, Dre, Verte alebo Masonite. Všetky modely interiérových dverí sú na výber z katalógov s vybranými vzorkami priamo na predajni v centre Považskej Bystrice, v interiérovom štúdiu Benedoor. Informujte sa u nás o prebiehajúcich akciách, ktoré zahŕňajú dvere, obložkovú zárubňu aj kovanie. Dodanie vybraných dverí už do 3 dní. Montáže realizujeme v regiónoch Trenčín a Žilina. Viac o dverách, momentálnych zľavách a aktuálnych katalógoch sa dozviete v sekcii interiérové dvere.

Interiérové dvere a podlahy

Sklenené interiérové dvere

Sklenené interiérové dvere sú vyhľadávaným produktom v interiérovom dizajne. Dodávajú priestoru domov a bytov osobitý štýl, presvetľujú ich a zjednocujú. Sklenené dvere sú vyrábané z kaleného lešteného ESG skla v moderných grafických prevedeniach s digitálnou tlačou priamo na sklo, pieskovaním, alebo striekaním vo všetkých odtieňoch farebnej škály RAL. Sklenené dvere môžu byť osadené  v pántoch (závesoch) ako kyvné dvere alebo v posuvnom systéme ako posuvné dvere. Najpopulárnejšie sú otočné sklenené dvere v obložkovej zárubni. K dverám dodávame aj príslušenstvo ako sú kľučky, madlá, mušle, závesy (pánty), zámky a iné. Dvere otočné, posuvné i kyvné vyrábame v typických i atypických rozmeroch, jednokrídlové aj dvojkrídlové. Viac u nás v eshope www.dverezoskla.sk

Sklenené interiérové dvere a podlahy

Vchodové dvere a podlahy tvoria nezameniteľnú časť vstupného priestoru do rodinného domu alebo bytu. Preto si pri výbere okrem estetického vzhľadu treba dávať pozor aj na technické parametre a dbať na to, či sú vybrané materiály vhodné do prostredia, v ktorom chcete projekt realizovať.

Vchodové hliníkové dvere

Vchodové hliníkové dvere pre rodinné domy vyrábame na mieru. Používame kvalitné hliníkové rámy s trojbodovým hákovým bezpečnostným zámkom. Ako dvernú výplň odporúčame použiť sklo-hliníkové, hliníkové alebo celosklenené panely s výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami, spĺňajúcimi štandardy pre nízkoenergetické domy. Záruka 5 rokov, dodanie do 5 týždňov, zameranie, grafický návrh a doprava zadarmo. Montáže realizujeme po celom Slovensku. Robíme aj demontáž starých dverí a odvoz odpadu. Cenová ponuka na mieru online. Viac u nás v eshope www.luglass.sk

Vchodové hliníkové dvere a podlahy do domu na mieru

Bezpečnostné dvere do bytu

Bezpečnostné dvere do bytu chránia vaše súkromie a majetok, preto sú vyrábané z pevných a odolných materiálov, overenými technickými postupmi, na kvalitných strojoch, skúsenými pracovníkmi. V našej ponuke vchodových dverí do domu nájdete dvere rôznych štýlov, s vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, nenáročnou údržbou , výbornými izolačnými vlastnosťami a dlhou životnosťou. Viac sa dozviete v katalógu firmy Porta (PDF).

Bezpečnostné dvere do bytu

Vzorky kvalitných nemeckých a rakúskych podláh Parador, Egger, Krono, Tilo a Wild Wood sú vystavené v našom interiérovom štúdiu v centre Považskej Bystrice. Ponúkame podlahy laminátové, korkové, vinylové, kompozitné a drevené vrátane príslušenstva ako lišty, rohovníky a podložky. Viac ako 250 vzoriek na predajni. Dodacia doba ku vám domov do 3 dní. Viac o jednotlivých podlahách, akciách a aktuálnych katalógoch sa dozviete v sekcii podlahy.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy sú cenovo dostupnou a univerzálnou imitáciou drevených podláh. Laminát je nenáročný na údržbu a vyznačuje sa vyššou mierou odolnosti voči poškrabaniu. Nie je citlivá na svetlo a tak vám podlaha ani po čase nevybledne. Na dotyk je ale laminátová podlaha chladnejšia a tvrdšia ako podlahy z iných materiálov.

Laminátové podlahy a dvere

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy ponúkajú naozaj široký výber imitácií dreva, kameňa, dlažby a mnohých ďalších materiálov. Je teplá a príjemná na dotyk, odolná voči vlhkosti a vode, vyznačuje sa jednoduchou údržbou a priaznivou cenou. Negatívom môžu byť snáď len vyššie nároky na hladký rovný povrch pri pokladaní vynilovej podlahy.

Vinylové podlahy a dvere

Korkové podlahy

Korkové podlahy sa vyrábajú z kôry korkového duba, sú prírodné, zdravé a univerzálne použiteľné. Vyznačujú sa dobrými tepelno-izolačnými vlastnosťami, sú teplé a príjemné na dotyk, skvele tlmia chôdzu a sú tichšie ako podlahy z iných materiálov. Podlahy z korku sú odporúčané aj ortopédmi kvôli zníženiu záťaže na kĺby a chrbticu. Sú vhodné aj pre alergikov.

Korkové podlahy a dvere

Kompozitné podlahy

Kompozitné podlahy sú odolné podlahy vyrobené na prírodnej báze, vhodné do vlhkých priestorov, vhodné na podlahové kúrenie, sú odolné, zvládaju aj vysokú záťaž, ľahko sa montujú a predávajú sa za dostupnú cenu. Podlahy sú teplé a na dotyk pripomínajú drevo vďaka štruktúrovanej kresbe. Ekologická, antialergická a univerzálna. Podlaha na všetko a pre všetkých.

Kompozitné podlahy a dvere

Drevené podlahy

Drevené podlahy sú typické výraznou kresbou dreva. Majú nezameniteľný tvar, krásnu vôňu dreva a vytvárajú teplo domova. Majú dlhú životnosť, pocitovo sú príjemné na dotyk a dajú sa obnoviť aj v prípade poškodenia. Drevené podlahy treba ale pravidelne ošetrovať a dbať na to, aby v miestnosti nebolo vlhko. Nevýhodou je vyššia cena.

Drevené podlahy a dvere

Ďalšie produkty u nás na predajni

Hoci klasické dvere a podlahy tvoria základ ponuky interiérového štúdia Benedoor, sústreďujeme sa aj na výrobky zo skla. Naše sklenené produkty neustále vyvíjame a zdokonaľujeme ich výrobné procesy, aby sme vám ponúkali kvalitné výrobky za najlepšie ceny. Pútavý dizajn a súčasné trendy sklenených dverí, sklenených kuchynských zásten, sprchových kútov a radiátorových krytov pripravuje tím odborníkov a dizajnérov, aby spĺňali estetické i funkčné požiadavky na neustále sa meniacom trhu.

Sklenené dvere využívame všade tam, kde je dostatočný priestor na otvorenie dverí do priestoru. Majú výborné izolačné a protihlukové vlastnosti vďaka tesneniam na zárubni a presným dosadnutím dverí do falcu zárubne. Sklenené dvere sú vyrobené z odolného kaleného skla ESG hrúbky 8mm. Sklo dverí sa pred kalením presne nareže, hrany sa opracujú brúsením, vyvŕtajú sa otvory na osadenie závesov a zámku. Po zakalení sa sklo dverí dizajnovo spracuje pieskovaním, digitálnou tlačou, farebnými nástrekmi a následne sa farby vytvrdia v peci pri vysokej teplote. Sklenené dvere robíme posuvné, otočné, kyvné aj dvojkrídlové a vždy presne na mieru. Viac u nás v eshope www.dverezoskla.sk

interiérové dvere sklenené

Sklenené kuchynské zásteny postupne nahrádzajú a vytláčajú pôvodné obklady so špárami a vytvárajú dizajnovo čisté prevedenie bez špár, presne na mieru kuchynskej linky. Významnou výhodou je bezšpárovosť prevedenia, čím odpadá povinnosť časovo náročného čistenia špár. Sklenené zásteny sú hladké s nádychom luxusu, sú tepelne, chemicky i mechanicky odolné a hygienicky nezávadné. Zástena je kalená, čím je tvrdosť a tuhosť skla niekoľko násobne zvýšená a tým je zaručená bezpečnosť a trvácnosť skla. Viac u nás v eshope www.dverezoskla.sk

kuchynské zásteny zo skla

Sklenené obklady do sprchových kútov zaručujú výnimočný dizajn a jednoduchú údržbu. Sklenené obklady do sprchy sú vyrábané z odolného kaleného ESG skla. Sklenené dvere do sprchových kútov na mieru ponúkajú skvelé riešenie pre vaše individuálne požiadavky. Ponúkame grafické spracovanie skla digitálnou tlačou vo vysokom rozlíšení so širokým výberom grafických návrhov alebo podľa vašich požiadaviek. Sklenené sprchovacie kúty vyrobené z kaleného skla v rôznych dizajnových prevedeniach na mieru. Kovanie na sklo (závesy, úchyty, tyče) sú vyrobené z kvalitnej nerezovej lesklej ocele alebo lešteného chrómu. Sklenený sprchový kút si môžete zvoliť podľa potrebného tvaru U, L alebo iba sklenené dvere. Viac u nás v eshope www.dverezoskla.sk

sprchové kúty zo skla

Sklenené kryty radiátorov sú jednoduchým a moderným riešením na klasické doskové alebo článkové riadiátory bez veľkej námahy a drahej rekonštrukcie. Pokiaľ prerábate interiér a nechcete meniť celý vykurovací systém, sú sklenené kryty na radiátory určené práve vám. Sklo je výborný vodič tepla a preto sklenené radiátorové kryty nijako neobmedzujú vykurovací výkon radiátora. Sklenené kryty sú vyrábané z odolného kaleného 6mm hrubého ESG skla, ktoré zabezpečuje jeho maximálnu bezpečnosť a pevnosť. Dizajn sklenených radiátorových krytov si môžete vybrať z našej ponuky alebo navrhnúť váš individuálny dizajn, ktorý bude ladiť s interiérom v domácnosti. Viac u nás v eshope www.dverezoskla.sk

radiátorové kryty zo skla

Napíšte nám alebo nás rovno navštívte!

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Súhlasím so spracovaním údajov za účelom komunikácie

  BENEDOOR, s.r.o.

  • Obchodný dom BREL
   Centrum 1746/265
   017 01 Považská Bystrica

  • +421 42 4691060

  E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

  DVEREZOSKLA.SK

  E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

  LUGLASS.SK