Navštívte nás v novej predajni v centre mesta Považská Bystrica s predajnou plochou viac ako 300m2. Bude nám potešením odprezentovať vám interiérové a vchodové dvere, sklenené zásteny a podlahy renomovaných značiek. Pred predajňou sa nachádza parkovisko, ktoré je spoplatnené.

BENEDOOR
Centrum 1746/265
Považská Bystrica 017 01
Obchodné centrum BREL

Otváracie hodiny: Po-Pi 9:00-17:00 ; So: 9:00-12:00

Pripravili sme pre vás vzorky interiérových dverí osadených v obložkových zárubniach v najnovších prevedeniach a štýloch, vzorky bezpečnostných dverí do bytu ako aj vchodových hliníkových dverí s výplňami z hliníka, elegantného skla aj luxusného sklo-hliníka. Príďte sa presvedčiť o kvalite interiérových sklenených dverí, otočných a posuvných systémoch montovaných priamo v našej predajni. Sklenené kuchynské zásteny sú vystavené v rôznych dizajnových prevedeniach od jednofarebných, digitálne tlačených, perleťových s trblietkami alebo so zrkadlovými efektami a grafickými motívmi na mieru.

Sklenené sprchové zásteny sú vystavené v mnohých vyhotoveniach na rôznych typoch skla. Sklenené sprchové kúty a sklenené dvere do sprchy sú  taktiež vyskladané v našej predajni a je možné si ich detailne prezrieť. Vzorky podlahových krytín od najlepších nemeckých a rakúskych výrobcov sú umiestnené tak, aby vám uľahčili výber pri porovnávaní najnovších modelov a farebných možností v oblasti laminátových, korkových, kompozitných, drevených a vinylových podláh.

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK