Vchodové hliníkové dvere AV-450 a ich realizácia

Montovali sme hliníkové vchodové dvere so svetlíkom na rodinnom dome v okolí Považskej Bystrice.

Hliníkové dvere Aluprof MB-70HI s bočným svetlíkom boli nastriekané antracitovo šedou farbou RAL 7016. Vchodové dvere boli vyrobené presne na mieru pre rozmery stavebného otvoru. Za výrobu na mieru nie je žiaden extra príplatok, keďže zákazková výroba je u nás štandardom. Dvere sú vybavené bezpečnostným zámkom s trojmi bodmi uzamykania. Hliníkový profil vstupných dverí dosahuje hodnotu prestupu tepla U=1,0.

Prečítajte si 6 dôvodov, prečo kúpiť hliníkové dvere.

Hliníková výplň do vchodových dverí AV-450 striekaná rovnakou farbou RAL 7016 vo vyhotovení, kde prekrýva dverné krídlo. Riešenie s výplňou prekrývajúcou krídlo je bezpečnejšie a výrazne náročnejšie na prekonanie vlámaním v porovnaní s vloženou výplňou. Nehovoriac o tom, že je esteticky príťažlivejšie, keďze celé dvere pôsobia ako jeden celok. Zákazník si ako presklenie zvolil reflexné sklo stopsol s bronzovým nádychom. Vo výplni bola použitá dilatačná štruktúra TRD, vďaka ktorej hliníková výplň dosahuje pri hrúbke 48 mm prestup tepla U=0,58.

Bočný fixný svetlík tvorí izolačné trojsklo stopsol v bronzovom odtieni s prestupom tepla U=0,6.

Pri odbornej montáži vchodových dverí bol použitý aj podkladový profil, ktorý slúži na prerušenie tepelného mostu medzi exteriérom a interiérom. Je to monoblok z recyklovaného materiálu, ktorý sa pri montáži kladie pod dvere. Podkladový profil má výborné izolačné vlastnosti s prestupom tepla iba U=0,25.

Vchodové dvere AV-450 sú v tejto konfigurácii mimoriadne vhodné aj do nízkoenergetických domov. Dvere sú osadené exteriérovým madlom a interiérovou kľučkou. Z interiéru sú dvere v bielom prevedení. Viete aké výhody majú hliníkové dvere do domu oproti dreveným alebo plastovým?

Vchodové hliníkové dvere AV-450 do rodinnného domu v Považskej Bystrici

Koľko stoja vchodové dvere do domu?

Cenovú ponuku robíme individuále a závisí od presnej konfigurácie, požiadaviek a nárokov zákazníka. Poskytujeme bezplatné poradenstvo, zameranie stavebného otvoru aj grafickú vizualizáciu vybraných dverí. Zadarmo vám dvere dovezieme a montáž zrealizujeme kdekoľvek na Slovensku, alebo aj v blízkostí hraníc s Rakúskom. Termín dodania v prípade farieb RAL 9016 a 7016 je 5 týždňov, pri ostatných 6-8 týždňov.

Záruka na montované dvere je 5 rokov. Príslušenstvo ako kľučky, madlo, rozety a vložka s kľúčmi podľa sú k dispozícii podľa výberu zákazníka. Cenovú ponuku vypracujeme a odošleme na email do 24 hodín, kontaktujte nás.

Príďte si pozrieť hliníkové dvere na predajňu Benedoor

Pozývame vás na kávu našu predajňu Benedoor v Považskej Bystrici s predajnou plochou viac ako 300m2, kde vám radi vysvetlíme výhody hliníkových dverí. Kým kávu dopijete, budete mať jasnú predstavu o tom, čo by ste od dverí mali očakávať. Sme tu pre vás každý pracovný týždeň od 9:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00. Tešíme sa na vašu návštevu! :)

Ak už vstupné dvere do domu máte vybrané, možno si zariadzujete interiér a hľadáte interiérové dvere a podlahy? Ponúkame široký sortiment interiérových dverí značiek PORTA, Erkado, Invado a podlahy nemeckých a rakúskych značiek Parador, Egger, Krono a mnohé iné.

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK