Vchodové dvere Evolution EV-978 a ich realizácia

Realizácia vchodových hliníkových dverí do rodinného domu pri Bratislave aj s montážou na mieru. Hliníkový rám MB-86SI vo farbe RAL 1035 perleťová béžová sa vďaka špeciálnym izolačným vložkám, tesneniu z dvojzložkového (pevného a bunkového) syntetického kaučuku EPDM a prerušenému tepelnému mostu vyznačuje vysokým stupňom tepelnej izolácie a je tak vhodný aj pre energeticky úspornejšie stavby. Do hliníkového rámu je vložená výplň prekrývajúca dverné krídlo.

Táto dverná výplň je model Evolution EV-978, ktorá je z vonkajšej časti zložená z jedného kusu hliníka a odolného kaleného skla. Hliník je striekaný RAL 1035 a aj sklo je podstrieknuté rovnakou farbou RAL 1035, ibaže farba za sklom vyzerá akoby mala iný odtieň a dvere tak pôsobia hlbším, až priestorovým dojmom. Vzor na skle je podstrieknutý farbou RAL 1036 perleťová zlatá. Farby pre hliníkové dvere je možné prispôsobiť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Prečítajte si 6 dôvodov, prečo kúpiť hliníkové vchodové dvere.

Hliníkové dvere EV-978 v perleťovej béžovej a zlatej farbe

Samotný hliníkový rám dosahuje prestup tepla U=0,9 a dverná výplň U=0,62 s hrúbkou štruktúry 48mm, čo sú hodnoty úplne dostačujúce pre potreby úsporných ekologických domov. Bezpečnostný trojbodový hákový zámok je štandard. Na dverách bolo použité masívne madlo z materiálu nikel matný o dĺžke 600mm.

Ak vás zaujíma viac, odporúčame si pozrieť technické informácie dverí a výplne. Výrobcom dverných výplní je slovenská firma KN, s.r.o..

Cenová ponuka kompletných dverí

Cenovú ponuku robíme na mieru a závisí od konkrétnej konfigurácie a požiadaviek zákazníka. Poskytujeme bezplatné poradenstvo, zameranie stavebného otvoru aj grafickú vizualizáciu vybraného návrhu.

Zadarmo vám kompletné dvere dovezieme a montáž zrealizujeme kdekoľvek na Slovensku, alebo aj v blízkostí hraníc s Rakúskom. Termín dodania je 5 týždňov a záruka na montované dvere je 5 rokov. Príslušenstvo ako kľučky, madlo, rozety a bezpečnostná vložka s kľúčmi sú samozrejmosťou.

Ak máte ďalšie otázky alebo chcete vypracovať cenovú ponuku, kontaktujte nás.

Vchodové dvere Evolution EV-978 sú hliníkové dvere. Viete aké výhody majú hliníkové dvere do domu oproti dreveným alebo plastovým? Ak už vstupné dvere do domu máte vybrané, možno si zariadzujete interiér a hľadáte dvere do izieb? Ponúkame široký sortiment interiérových dverí značiek PORTA, Erkado, Invado a mnoho iných.

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK