Vchodové dvere Evolution EV-963 a ich realizácia

Realizácia vchodových hliníkových dverí so svetlíkom do rodinného domu v okolí mesta Žilina aj s montážou na mieru.

Hliníkové dvere MB-70HI sú vyrobené na mieru na základe presného zamerania stavebného otvoru u zákazníka doma. Rám dverí je striekaný farbou RAL 3011 (červenohnedá) a zaujímavo tak kontrastuje s antracitovými oknami a strechou na novostavbe. Samotný hliníkový rám má dobrú izoláciu s tesnením z dvojzložkového kaučuku EPDM, prerušeným tepelným mostom.

Tento hliníkový rám je vhodný aj do nízkoenergetických rodinných domov. Do rámu je vložená dverná výplň.

Dverná výplň pre vchodové dvere EV-963

Dverná výplň použitá pri tejto realizácii je model Evolution EV-963, zložená z kombinácie skla a hliníka. Z exteriérovej strany je to 6mm hrubé kalené sklo podstrieknuté farbou RAL 3011 a z interiérovej strany je to hliník, ktorý môže byť nastriekaný ľubovoľnou farbou RAL.

Farby pre hliníkové dvere je možné prispôsobiť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Medzi sklom a hliníkom sa nachádza extrudovaný polystyrén s vylepšenými tepelno-izolačnými vlastnosťami a kaučuk EPDM, ktorý dokáže absorbovať tepelnú rozťažnosť materiálov a funguje tak ako flexibilná dilatačná vrstva. Kalené sklo samo o sebe je pevný a rozmerovo stabilný materiál, takže nejaké krútenie v dôsledku priameho slnečného žiarenia tu určite nehrozí, obzvlášť v kombinácii s hliníkovými dverami. Je to konštrukčne odolné riešenie s dlhou životnosťou.

Prečítajte si 6 dôvodov, prečo kúpiť hliníkové vchodové dvere.

V dvernej výplni sa nachádza 5 výrezov na presklenie, ktoré sú integrované pod jedným kusom skla z pohľadovej strany. Za stredové presklenie si zákazník zvolil mliečne sklo satinato a bočný svetlík si nechal vyhotoviť v čírom skle float. Jednotlivé obdĺžniky s presklením od seba opticky delia horizontálne strieborné pásiky, ktoré sú nastriekané na vnútornej strane vonkajšieho skla. Keďže celú exteriérovú plochu zaberá sklo, dvere sa ľahko umývajú a vyžadujú si iba minimálnu starostlivosť.

Kalené sklo je až 5 násobne odolnejšie ako sklo klasické a zároveň chráni vzor pred vplyvom počasia alebo poškodením.

Samotný hliníkový rám dosahuje prestup tepla U=0,1 a dverná výplň U=0,62 s hrúbkou štruktúry 48mm. Bezpečnostný trojbodový hákový zámok je štandard.

Na dverách bolo použité masívne vyosené madlo Tesero 45 z antikoru o dĺžke 600mm. Ak vás zaujíma viac, odporúčame si pozrieť technické informácie dverí a výplne. Výrobcom dverných výplní je slovenská firma KN, s.r.o..

Cenová ponuka kompletných dverí

Cenovú ponuku robíme na mieru a závisí od konkrétnej konfigurácie a požiadaviek zákazníka. Poskytujeme bezplatné poradenstvo, zameranie stavebného otvoru aj grafickú vizualizáciu vybraného návrhu.

Zadarmo vám kompletné dvere dovezieme a montáž zrealizujeme kdekoľvek na Slovensku, alebo aj v blízkostí hraníc s Rakúskom. Termín dodania je 5 týždňov a záruka na montované dvere je 5 rokov. Príslušenstvo ako kľučky, madlo, rozety a bezpečnostná vložka s kľúčmi sú samozrejmosťou.

Ak máte ďalšie otázky alebo chcete vypracovať cenovú ponuku, kontaktujte nás.

Vchodové dvere Evolution EV-963 sú hliníkové dvere. Viete aké výhody majú hliníkové dvere do domu oproti dreveným alebo plastovým? Ak už vstupné dvere do domu máte vybrané, možno si zariadzujete interiér a hľadáte dvere do izieb? Ponúkame široký sortiment interiérových dverí značiek PORTA, Erkado, Invado a mnoho iných.

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK