Interiérové dvere z našej ponuky nájdete v rôznych dekoračných fóliách, v laminátovom prevedení alebo v prírodných dyhách od overených výrobcov. Interiérové dvere rozdeľujeme na:

Klasické interiérové otočné alebo posuvné dvere s výplňou z voštiny „medový plást“, dutinkovej drevotiesky alebo z plnej drevotriesky.

Rámové interiérové otočné dvere. Rám dverí pozostáva z kvalitnej MDF dosky, dreva, z vrstveného dreva alebo z dreva.

Vzorky a katalógy interiérových dverí  sú k dispozícii v našej vzorkovej predajni v Považskej Bystrici. Doba dodania interiérových dverí pri vybraných modeloch je už od 3 pracovných dní. Informujte sa u nás v predajni v centre Považskej Bystrice.

Chcem si stiahnúť najnovší akciový katalóg – interiérové dvere 2019/2 (PDF)

Chcem si stiahnúť akciové komplety interiérových dverí 2019 (PDF)

Sklenené interiérové dvere

Sklenené dvere svojou priehľadnosťou a zdanlivou krehkosťou priestory presvetlia a dodajú im nezvyčajnú originalitu v súlade s najmodernejšími trendmi. Sklenené dvere  sú vyrábané z bezpečnostného tvrdeného skla hrúbky 8 alebo 10 mm. Kalené, tvrdené sklo je odolné voči nárazom, poškriabaniu, prasknutiu aleob násilnému rozbitiu. Sklenené dvere majú oproti dreveným dverám oveľa vyššiu životnosť súvisiacu s bežným opotrebovaním. Sklenené dvere vyrábame v rôznych prevedeniach a radíme ich do kategórií: LUX, MAT, STYLE a COLOR v závislosti od ich vlastností: sklenené dvere úplne priehľadné, čiastočne priehľadné alebo nepriehľadné, ďalej sklenené dvere priesvitné ale nepriesvitné.

interiérové dvere sklenené

Sklenené posuvné dvere sú originálnym a praktickým prvkom v interiérovom dizajne, nakoľko šetria priestor v okolí dverí. Je možné ich osadiť aj do veľmi úzkych priestrovo s použitím posuvných systémov na stenu, na strop alebo do stavebného púzdra.

Sklenené otočné dvere vytvárajú pocit jednotného priestoru. Sklenené otočné dvere sú zvyčajne osádzané do drevených obložkových zárubní. Osobitý štýl sklenených posuvných dverí dodáva nami vytvorená drevohliníková obložková zárubňa z brúseného hliníka.

Sklenené kyvné dvere sú vhodné do kancelárskcy priestorov, do jedální, wellnesov a všade tam, kde je zvýšený pohyb ľudí.

Sklenené dvere sú najmodernejším trendom v domácom i svetovom dizajne. Sú štýlové, bezpečné a praktické. Všetko o sklenených interiérových dverách nájdete v eshope www.dverezoskla.sk

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK