Interiérové dvere DRE Solte posuvné a DRE Premium otočné

Dvere Solte (model 3) a dvere Premium od firmy DRE majú plnú rámovú konštrukciu z MDF dosky. Zákazník si ich objednal so štandardným prevedením v bielej farbe a s mliečnym sklom. Posuvné dvere sú osadené v systéme, ktorý sa dá farebne prispôsobiť dekoru krídla dverí, v tomto prípade bielej farbe. Pred kúpou dverí odporúčame dôkladne si preštudovať aktuálny akciový katalóg, ktorý okrem značky DRE zahŕňa aj ďalšie známe mená ako Porta, Invado alebo Erkado.

Oba modely interiérových dverí sa dajú vyhotoviť aj s čiastočným presklením alebo úplne bez presklenia ako plné dvere. Montáž realizujeme v regióne Trenčín a Žilina. Presnú cenovú ponuku vám pripravíme na mieru na predajňi Benedoor v Považskej Bystrici.

Posuvné interiérové dvere DRE Solte biele

Laminátová podlaha EGGER

Podlaha EGGER Pro Classic dub murom sivý s hrúbkou 12mm, drážkou WV4 a triedou záťaže 33. Rozmer jednej lamely je 1291 mm x 193 mm. V jednom balení sa nachádza presne 1,495 m². O aktuálnej cene a prebiehajúcich akciách sa prosím informujte na predajni Benedoor. Poradíme vám pri výbere laminátovej podlahy a správnej podložky s integrovanou parozábrannou fóliou. 

Laminátová podlaha EGGER dub muron sivý 12 mm

Predajňa Benedoor

Poradenstvo v oblasti dverí a podláh poskytujeme bezplatne na predajni Benedoor. Ochotne vám poradíme a pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Na našej predajni nájdete aj vchodové hliníkové dvere do domu a do bytu, ako aj kuchynské zásteny a sprchové kúty.

Nájdete nás na adrese Centrum 1746/265 v Považskej Bystrici. Otvorené máme v pondelok až piatok od 9:00 do 17:00 a v sobotu do 12:00. Pred predajňou sa nachádza veľké platené parkovisko.

Tešíme sa na vašu návštevu!

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK