Interiérové dvere

Interiérové dvere poľskej značky Erkado tvoria základ v našej ponuke na predajni Benedoor v Považskej Bystrici. Dnes sa pozrieme na dvere Erkado Laurencja 1 a ich realizáciu v rodinnom dome.

Pred kúpou dverí odporúčame dôkladne si preštudovať aktuálny akciový katalóg, ktorý okrem značky Erkado zahŕňa aj ďalšie známe mená ako Porta, Invado alebo DRE.

Dvere Erkado Laurencja 1

Interiérové dvere Erkado a ich model Laurencja sú rámové dvere s možnosťou vyhotovenia vo falcovom alebo bezfalcovom prevedení.

Skladajú sa zo zvislých lisov lepeného lamelového dreva, ktoré je obložené tenkými HDF doskami. Tieto dosky sú následne potiahnuté dekoračnou fóliou. V prípade našej realizácie je to biela fólia. Na výber je celkovo 10 dekoračných fólií a medzi nimi sú aj populárne dekory ako orech, dub alebo borovica.

Presklienie v modeli Laurencja 1 je robené v štyroch rovnobežných horizontálnych častiach. Štandardne je na výber mliečne alebo číre tvrdené sklo. Za príplatok je možné získať bezpečnostné sklo alebo obojstranne hladké sklo.

Kovanie je tu štandardne riešené pomocou troch závesov pri falcovom krídle alebo troch skrytých závesov pri bezfalcovom krídle.

Dostupné šírky krídel sú 60 – 100 cm. Príplatky sú za ventilačné mriežky, bezpečnostné alebo obojstranne hladké presklenie a za šírku krídla 100 cm.

Krídlo dverí je možné osadiť do obložkovej zárubne, do nástenného posuvného systému alebo ich úplne schovať v stene.

V prípade našej realizácie bola použitá obložková nastaviteľná zárubňa, ktorá bola potiahnutá bielou dekoračnou fóliou, ktorá ladí s krídlom dverí.

Interiérové dvere Erkado Laurencja
Interiérové dvere Erkado Laurencja
Interiérové dvere Erkado Laurencja

Predajňa Benedoor

Poradenstvo v oblasti dverí a podláh poskytujeme bezplatne na predajni Benedoor. Ochotne vám poradíme a pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Na našej predajni nájdete aj vchodové hliníkové dvere do domu a do bytu, ako aj kuchynské zásteny a sprchové kúty.

Nájdete nás na adrese Centrum 1746/265 v Považskej Bystrici. Otvorené máme v pondelok až piatok od 9:00 do 17:00 a v sobotu do 12:00. Pred predajňou sa nachádza veľké platené parkovisko. Chodia tam často policajti, takže treba dávať pozor :)

Tešíme sa na vašu návštevu!

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK