Interiérové dvere

Interiérové dvere Erkado Frezja sme nedávno montovali v rodinnom dome. Dvere poľskej značky Erkado tvoria základ v našej ponuke na predajni Benedoor v Považskej Bystrici. Poďme sa spoločne pozrieť na realizáciu ich modelu Frezja 3 vo verzii s plným presklením v bielom farebnom prevedení.

Pred kúpou dverí odporúčame dôkladne si preštudovať aktuálny akciový katalóg, ktorý okrem značky Erkado zahŕňa aj ďalšie známe mená ako Porta, Invado alebo DRE.

Dvere Erkado Frezja 3

Interiérové dvere s modelovým označením Frezja 3 sú taktiež dvere s rámovou konštrukciou. Pri tejto realizácii si ich nechal zákazník osadiť ako otočné aj posuvné dvere.

Dajú sa vyrobiť ako falcové aj bezfalcové. Ich konštrukciu tvoria vlysy z MDF dosky potiahnuté dyhou. Zasklenie opäť buď klasické mliečne sklo alebo číre, prípadne za príplatok bezpečnostné sklo.

Pri tomto modeli je na výber až 19 dekoračných fólií. Zákazník si zvolil bielu aj pre posuvné aj pre otočné dvere.

Dostupné šírky krídel sú 60 – 100 cm. Príplatky sú za ventilačné mriežky, bezpečnostné alebo obojstranne hladké presklenie a za šírku krídla 100 cm.

Nástenný posuvný systém obsahuje hliníkovu lištu spoločne s maskou a zarážkou v dekore dverného krídla. Za príplatok je možné posuvný systém vybaviť aj tlmením dojazdu dverí, ktorý krídlo v poslednej fáze samočinne spomalí a zastaví. Krídlo je v posuvnom systéme vybavené guľatými alebo oválnymi držadlami podľa výberu zákazníka.

Odborná montáž bola vykonaná firmou Benedoor.

Interiérové dvere Erkado Frezja

Interiérové dvere Erkado Frezja

Interiérové dvere Erkado Frezja

Predajňa Benedoor

Príďte sa o dverách a podlahách informovať osobne na našu predajňu Benedoor. Ochotne vám poradíme a pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Na našej predajni nájdete aj vchodové hliníkové dvere do domu a do bytu, ako aj kuchynské zásteny a sprchové kúty.

Nájdete nás na adrese Centrum 1746/265 v Považskej Bystrici. Otvorené máme v pondelok až piatok od 9:00 do 17:00 a v sobotu do 12:00.

Tešíme sa na vašu návštevu!

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK