Vchodové dvere Evolution EV-954 a ich realizácia

Montovali sme vchodové dvere slovenskej výroby so svetlíkom v Bratislave na pavlači.

Elegantný biely hliníkový rám (RAL 9016) bol vyrobený na mieru pre rozmery stavebného otvoru, ktorý sme najprv presne zamerali. Hliníkové dvere sú vybavené bezpečnostným zámkom s troma bodmi uzamykania. Konštrukcia dverí je z pevných a odolných materiálov, ktoré zvládnu aj náročné poveternostné podmienky a vysokú záťaž používania. Navyše hliníkové dvere poskytujú dlhú životnosť a stálofarebnosť aj pri priamom slnečnom žiarení, ktoré sa navyše od hliníka odráža vďaka špeciálnej povrchovej úprave. Vchodové dvere boli navrhnuté s nadsvetlíkom z mliečneho skla.

Prečítajte si 6 dôvodov, prečo kúpiť hliníkové vchodové dvere.

Do hliníkových dverí je vložená sklo-hliníková dverná výplň, ktorú z exteriéru tvorí tvrdené sklo, ktoré je 5 násobne odolnejšie a pevnejšie oproti klasickému sklu. Sklo chráni vzor pred prachom, mastnotou a škrabancami. Vďaka grafike pod sklom pôsobí celé dverné krídlo farebne priestorovým dojmom. Dilatačná štruktúra výplne zabezpečuje výborné tepelno-izolačné vlastnosti, ktoré spĺňajú aj prísne štandardy nízkoenergetických stavieb.

Cenová ponuka na vchodové dvere

Cenovú ponuku robíme na mieru a závisí od konkrétnej konfigurácie a požiadaviek zákazníka. Poskytujeme bezplatné poradenstvo, zameranie stavebného otvoru aj grafickú vizualizáciu vybraného návrhu. Zadarmo vám kompletné dvere dovezieme a montáž zrealizujeme kdekoľvek na Slovensku, alebo aj v blízkostí hraníc s Rakúskom. Termín dodania v prípade farieb RAL 9016 a 7016 je 5 týždňov, inak 6-8 týždňov. Záruka na montované dvere je 5 rokov. Príslušenstvo ako kľučky, madlo, rozety a bezpečnostná vložka s kľúčmi podľa vlastného výberu. Cenovú ponuku vám vypracujeme do 24 hodín, kontaktujte nás.

Vchodové dvere Evolution EV-954 sú hliníkové dvere. Viete aké výhody majú hliníkové dvere do domu oproti dreveným alebo plastovým? Ak už vstupné dvere do domu máte vybrané, možno si zariadzujete interiér a hľadáte dvere do izieb? Ponúkame široký sortiment interiérových dverí značiek PORTA, Erkado, Invado a mnoho iných.

Pozrite si vchodové dvere na predajni Benedoor

Pozývame vás na kávu našu predajňu Benedoor v Považskej Bystrici s predajnou plochou viac ako 300m, kde vám radi vysvetlíme výhody hliníkových dverí. Kým kávu dopijete, budete mať jasnú predstavu o tom, čo by ste od dverí mali očakávať. Sme tu pre vás každý pracovný týždeň od 9:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00. Tešíme sa na vašu návštevu! :)

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK