BENEDOOR s.r.o. ponúka kvalitné interiérové dvere a zárubne, podlahy laminátové, vinylové, korkové, kompozitné a drevené, vchodové hliníkové dvere, sklenené dvere do interiérov, sprchové kúty na mieru, sprchové zásteny, kuchynské zásteny, šporákové zásteny, dekoračné omietky a farby, prechodové lišty a iné. To všetko s rýchlym dodaním a profesionálnou montážou. 

Spoločnosť BENEDOOR s.r.o. vznikla v roku 2010. Hlavným predajným sortimentom sú interiérové dvere, vchodové dvere a podlahy. Od roku 2015 ponúkame aj sklenené interiérové dvere v rôznych dizajnových prevedeniach. V roku 2016 sme rozšírili sortiment výroby a zaoberáme sa aj  výrobou sklenených kuchynských zástien, sklenených kúpeľňových a sprchových dverí, sklenených krytov radiátorov a sklenených stien. V roku 2018 sme zväčšili predajnú plochu a presťahovali sa do nových reprezentačných priestorov v centre mesta Považská Bystrica. V roku 2019 sme rozšírili sortiment hliníkových vchodových dverí a podláh.

Výrobky našej spoločnosti spolu s výrobkami ďalších renomovaných firiem si môžete pozrieť vo vzorkovej predajni (showroome) v Považskej Bystrici, kde sa môžete presvedčiť o kvalite vyrábaných dverí, podláh, sklenených zástien, sklenených stien a iných výrobkov. Pripravené sú pre vás ukážky dverí rôznych druhov osadení v zárubniach, posuvných systémoch, s kľučkami, madlami alebo mušľami.

Spoločnosť BENEDOOR, s.r.o má vo svojom produktovom portfóliu viaceré druhy dverí: dvere vchodové, dvere bezpečnostné do bytu, dvere interiérové, dvere hliníkové a dvere sklenené s možnosťou veľkého výberu dekorov, štýlov a dizajnov.

Náš sortiment produktov zo skla zahŕňa okrem sklenených interiérových dverí aj sklenené kuchynské zásteny nazývané tiež sklenené obklady do kuchyne, šporákové zásteny, sklenené kryty radiátorov, sklenené sprchové kúty, sklenené dvere na sprchové kúty a sklenené steny.

Vo vzorkovej predajni v Považskej Bystrici sa môžete presvedčiť o podlahách a parketách kvalitných výrobcov s menami ako Parador, Egger, Tilo, Krono alebo Wild Wood a prechodových líšt značky Arbiton.

Naše produkty a výrobky neustále vyvíjame a zdokonaľujeme výrobné procesy, aby sme vám ponúkli kvalitné výrobky za najlepšie ceny na trhu. Príťažlivý dizajn a súčasné trendy vchodových dverí, sklenených dverí a sklenených kuchynských zásten pripravuje tím odborníkov a dizajnérov, aby spĺňali estetické i funkčné požiadavky na neustále sa meniacom trhu.

SME SERIÓZNA FIRMA

Zodpovednosť

SME NADŠENCI

Kreativita

SME DETAILISTI

Kvalita

Výrobný program

Vchodové dvere na mieru. Vo výrobnom programe máme široký výber dverných výplní do hlinikových vchodových dverí s množstvom možností ich konfigurácie, ktoré si môžete upraviť presne podľa svojich predstáv. Nezabúdame ani na najnovšie trendy v dizajne a na výber ponúkame množstvo farebných dekorov.

Celosklenené interiérové dvere na mieru. Vyrábame ich v rôznych dizajnových motívoch z viacerých druhov skla. Sklenené dvere ponúkame otočné, posuvné, kyvné, jednokrídlové a dvojkrídlové. Sklenené dvere vyrábame v štandardných rozmeroch, atypizované presne na mieru alebo aj v nadrozmerných formátoch.

Sklenené zásteny na mieru. Tvoríme, vyrábame a realizujeme sklenené kuchynské zásteny, sklenené steny, sklenené kryty radiátorov, sklenené sprchové kúty, sklenené dvere do sprchy a obkladové sklo. Dizajnové sklo vyrábame pieskovaním, digitálnou tlačou, nástrekmi vo farbách RAL, perleťovými, glittrovými a zrkadlovými nástrekmi.

Drevohliníkové obložkové zárubne vyrábame vo všetkých odtieňoch RAL farieb alebo opláštené brúseným hliníkom. Pri výrobe kladieme dôraz na kvalitu prevedenia s cieľom uspokojiť požiadavky našich klientov. Sme vybavení najmodernejšími strojmi, technológiami a skúsenými pracovníkmi s dlhoročnou praxou.

Ciele našej firmy

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK