Vchodové dvere do rodinných domov slovenskej výroby na mieru. Používame kvalitný hliníkový rám do ktorého vkladáme hliníkové, sklenené alebo sklo-hliníkové dverné výplne podľa požiadaviek zákazníka.

Postup je veľmi jednoduchý – vyberte si vzor dverí, napíšte nám rozmery stavebného otvoru my pripravíme cenovú ponuku na mieru spolu s grafickým návrhom. Následne po odsúhlasení cenovej ponuky a zaplatení zálohy prídeme dvere zamerať a objednávku zadáme do výroby. Dohodneme sa na termíne montáže a nové dvere vám osobne dovezieme. Dopravu ponúkame zadarmo a montáže realizujeme po celom Slovensku. Viac u nás v eshope www.luglass.sk

Drevené, plastové alebo hliníkové – neviete sa rozhodnúť, aké dvere kúpiť? Spísali sme sprievodcu výberom vchodových dverí.

Vchodové dvere do domu s hliníkovou výplňou

Hliníkové dvere do rodinného domu s hliníkovou dvernou výplňou s možnosťou použitia dilatačného jadra, ktoré absorbuje tepelnú rozťažnosť materiálov v prípade prudkého slnečného žiarenia alebo mrazivých teplôt. Neobmedzený výber farieb, vysoká kvalita, výroba na mieru a atraktívna cena robí z tohto produktu najpopulárnejšie dvere pre tento rok.

Vchodové dvere do rodinného domu na mieru

Vchodové dvere do domu s celosklenenou výplňou

Hliníkové dvere do rodinného domu so sklenenou dvernou výplňou sú zložené z bezpečnostného skla s izolačným trojsklom. Pieskované, digitálne tlačené alebo farebne striekané vzory nepoznajú žiadne obmedzenia a dajú sa prispôsobiť na mieru. Až 96% materiálov použitých pri výrobe je recyklovateľných a preto hovoríme o ekologickom riešení.

Ekologické vchodové dvere

Vchodové dvere do domu so sklo-hliníkovou výplňou

Hliníkové dvere do rodinného domu so sklo-hliníkovou dvernou výplňou tvoria harmóniu medzi sklom a hliníkom, funkčnosťou a luxusom a medzi cenou a dostupnosťou. Unikátna štruktúra z odolného kaleného skla a dilatačného jadra.

Luxusné vchodové dvere

Všetky domové dvere robíme na mieru. Vieme vyrobiť aj atypické dvere a dokážeme sa prispôsobiť aj náročným požiadavkám. Napíšte nám vašu predstavu a pomôžte nám realizovať vaše sny. Kontaktujte nás!

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK