Realizácia interiérových dverí

Interiérové dvere INVADO Linea Forte 5 sú rámové dvere, ktoré sme montovali do rodinného domu. Dvernú výplň tvorí MDF doska. Ako presklenie je použité kalené mliečne sklo, otočené lesklou stranou na strane pántov. Zárubňa je obložková a regulovateľná podľa hrúbky múru. Dekor dverí a zárubne v tomto prípade bol zvolený Ceder Forte.

Tento model dverí sa dá vyhotoviť aj s čiastočným presklením alebo úplne bez presklenia ako plné dvere. Montáž realizujeme v regióne Trenčín a Žilina. Presnú cenovú ponuku vám pripravíme na mieru na predajňi Benedoor v Považskej Bystrici.

Pred výberom interiérových dverí vám odporúčame pozrieť si náš aktuálny zľavový katalóg s akciami, ktoré sú platné do konca roka 2019.

Možnosti interiérových dverí

Pri interiérových dverách Invado Linea Forte máte na výber viac ako 20 dekoračných fólií s prírodnými vzormi dreva. Ak budú dvere montované do priestorov s intenzívnejším používaním, odporučíme vám adekvátne fólie.

Bočné hrany a horná hrana výplne je tiež dekorovaná. Zvislé hrany krídla sú zaoblené. Šírka jednokrídlových dverí je od 60 do 100 cm.

Dvere Invado Linea Forte môžete vyhotoviť aj ako dvojkrídlové  a ich šírka môže byť  od 120 do 200 cm.

Umožňujeme 4 typy zámkov. Zámok je možné zvoliť buď pre obyčajný kľúč, WC zámok alebo zámok pre cylindrickú vložku. V prípade bezfalcového prevedenia (skryté pánty) dverí sa dá namontovať aj magnetický zámok.

Obložková zárubňa je s plochou alebo oválnou krycou lištou a je nastaviteľná. Výber kľučky z katalógu na predajni.

Príplatky k cene dverí

Podľa potrieb dokážeme vyrobiť aj krídlo bez otvoru pre kľúč. Vieme tiež spraviť vetrací výrez alebo ventilačné priechodky z plastu alebo kovu. Príplatok je aj za šírku 100 cm, kryty na závesy, zhotovenie dvojkrídlových dverí alebo prevedenie krídla v bezfalcovej verzii, prípadne s ostrou hranou. Informujte sa prosím u nás na predajni.

Viac informácií na predajni Benedoor

Viac o interiérových dverách vchodových dverách a podlahách sa dozviete na adrese Centrum 1746/265 alebo na telefónnom čísle +421 42 4691060. Prevádzkujeme aj online obchod s hliníkovými dverami a tiež obchod s interiérovými sklenenými dverami.

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK