Je tu jeseň a s ňou aj obdobie v roku, kedy sa uzatvárajú stavby rodinných domov a začína sa intenzívne pracovať na interiéri. Dekorácia interiéru je vysoko individuálna záležitosť a je vecou osobného vkusu zákazníka. Ak ste si už vybrali dvere a podlahy, potom možno premýšľate, akou farbou vymaľujete steny, aby vaša domácnosť spolu ladila, no zároveň aby priestor vytváral prirodzený kontrast a bol vizuálne pútavý. Aby sme uľahčili vaše rozhodovanie, pripravili sme pre vás nové vzorky interiérových dekoračných farieb a omietok FOX. Na predajni Benedoor v Považskej Bystrici teraz môžete vidieť 8 nových veľkoformátových vzoriek z celkového počtu 16, plus viac ako 25 menších vzoriek. Medzi najpopulárnejšie novinky patrí dekoračný efekt betón a industriálna hrdza.

Efekt betón

Betón je umelecká omietka do moderných bytových a verejných priestorov. Vytvára perfektnú harmóniu s doplnkami z kovu, skla a surového dreva. Povrch omietky po opracovaní vyzerá ako prírodný surový betón, ale na dotyk je omietka veľmi hladká a príjemná. Betón sa dá aplikovať na steny a stropy vo vnútri rodinných domov alebo iných priestorov, priamo na omietku, betón, kameň, sadru a prakticky všetky nosné podklady po vyčistení a príprave. Omietka s efektom betónu je ekologická, trvanlivá, neobsahuje cement a zaisťuje dýchanie steny.

Efekt industriálna hrdza

Industriálna hrdza je špecializovaná, vodou riediteľná akrylová omietka, vyrábaná na základe vysoko kvalitnej disperzie. Používa sa na vytvorenie dekoratívnych efektov na stenách v moderných ale aj bežných priestoroch. Odporúča sa najmä pri zariadzovaní bývania, ale aj vo verejných priestoroch ako sú kancelárie alebo nákupné strediská. Hrdza sa dá po vyčistení a príprave aplikovať na prakticky všetky druhy podkladov, ako napríklad omietka, kameň, sadra a iné. Je to prírodný produkt, ktorý dokonale odráža prirodzený efekt hrdze. Omietka má dokonca aj magnetické vlastnosti a umožňuje prichytenie magnetov.

Celkovo viac ako 40 vzoriek na predajni

Na predajni Benedoor máme aktuálne 16 veľkoformátových vzoriek a 25 menších vzoriek rôznych efektov a omietok do interiérov. Cenovú ponuku pre dekoračný efekt betón a industriálna hrdza, ako aj pre mnohé iné robíme na mieru. Stačí si vybrať vzor a my už narátame všetok materiál a prácu na základe vašej plochy. Máme svojich maliarov a realizácie vykonávame v regiónoch Trenčín a Žilina. Informujte sa osobne alebo cez kontaktný formulár.

Predajňa Benedoor zastrešuje mimo iného aj predaj vchodových hliníkových dverí do rodinných domov.

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK