Podlahy Modular ONE sú vysoko vodeodolné

Podlahy z kompozitných materiálov majú výraznú výhodu v tom, že sú vhodné do vlhkých priestorov. Vodeodolnosť Modular ONE je dokonca vyššia ako je bežné u prírodných kompozitných podláh. Je to docielené špeciálnou nosnou doskou s vodeodolnou úpravou, povrchom s trvanlivou polypropylénovou vrstvou (odolnou vysokým teplotám (160 – 170°C), trieda B1/DIN) a zo spodnej strany protihlukovou korkovou podložkou. Podlaha je svojim zložením vyladená tak, aby zvládla vlhké prostredie a bez obáv ju môžete inštalovať do kuchyne, kúpeľne, haly alebo chodby. Táto výhoda je obzvlášť vzácna, keďže sa jedná o prírodnú podlahu.

Majú vysokú triedu oderu a záťaže

Okrem vybavenie domov a bytov ich vlastnosti využívame aj v náročných verejných priestoroch s veľmi intenzívnym používaním (školy, materské školy, obchodné domy, administratívne budovy, kancelárie, nemocnice). Keďže podlaha má vysokú triedu oderu a záťaže AC5/33 jej garancia kvality pre domácnosti je doživotná

Majú vstavanú protihlukovú korkovú podložku

Korok je prírodný materiál, ktorý sa získava odlupovaním kôry stromu a má viacero výhod. Je tvarovo stabilný, pružný, odolný deformáciám a antialergický.  Korok príjemne odpruží každý krok a šetrí celý pohybový aparát. Je tichý pohlcuje hlučnosť, tlmí nárazy a zlepšuje priestorovú akustiku. Odoláva baktériám, neprepúšťa kvapaliny, je odolný proti plesniam,  škodcom a tiež nepriťahuje prach. Korok je výnimočný prírodný a protialergický materiál. Navyše k podlahe už nebudete potrebovať ďalšiu podložku, čím ušetríte financie. Stačí umiestniť na rovný podklad len parozábranu a môžete pokladať.

Kompozitné podlahy Modular ONE je možné položiť bez prechodových prvkov do 240 m2

Túto výhodu ocenia hlavne tí, ktorí majú otvorený väčší priestor (kuchyňa spojená s obývačkou) a chcú zachovať plynulosť pokládky bez prechodových prvkov. Podlaha má patentovaný praktický klik Safe-Lock PRO na záťaž až 100 kg. Inštaláciu podlahy zvládne jedna osoba. Modular ONE je možné položiť aj v zimných záhradách, keďže sú odolné slnečnému žiareniu. Podklad nemusí byť dokonalo rovný ako sa vyžaduje pri celovinylových podlahách. Modular ONE vykryjú aj menšie nerovnosti vďaka svojej hrúbke 8 mm a pevnému Safe-Lock PRO zámkovému kliku. Podlaha je vhodná na podlahové kúrenie.

Sú pocitovo teplé a príjemné na dotyk pripomínajúci drevo

Mnoho zákazníkov uprednostňuje vinylové podlahy pred laminátovými, nakoľko vinyl výborne vedie teplo. Modular One sú však najteplejšie zo spomínaných druhov podláh vďaka čomu si môžete na boso vychutnať pocitovo príjemne teplú podlahu. Príjemnou vlastnosťou, ktorú oceníte, je štruktúrovaný povrch podlahy, vďaka ktorému podlaha na dotyk pripomína originálnu drevenú podlahu.

Zaručujú zdravý životný štýl

Podlahy Parador sú vyrobené z prírodných materiálov nízkoemisným procesom s antistatickými a antibakteriálnymi účinkami, čoho dôkazom je aj odolná prírodná podlaha Modular ONE, ktorá  v súvislosti s emisiami v interiéri spadá do triedy A+. Parador si v ohľade ekológie drží výbornú povesť. Modular ONE sú prírodné podlahy a pochádzajú z trvalo udržateľného hospodárstva. Disponujú významnými certifikátmi Blauer Angel, PEFC a ďalšie. Parador dáva veľký dôraz na ekologicky udržateľnú rovnováhu. Zaujímavosťou je aj to, že značka Parador sa zúčastňuje  projektu „Vysádzanie planéty“ s cieľom ukončiť klimatickú krízu.

Viac informácií o podlahách nájdete v sekcii podlahy.

E-SHOP PRE PRODUKTY ZO SKLA

DVEREZOSKLA.SK

E-SHOP PRE VCHODOVÉ DVERE

LUGLASS.SK