Služby zákazníkom

Tvoriť domov podľa vlastných predstáv a možností je veľmi príjemná ale aj náročná a zodpovedná úloha. Naša spoločnosť BENEDOOR, s.r.o. vám ponúka služby odborníkov a vyškolených pracovníkov v oblasti výroby a montáže interiérových dverí, podláh, sklenených kuchynských zástien, posuvných dverí, vchodových dverí, zárubní a podobne. Ponúkame vám komplexné služby od grafického spracovania vašich predstáv, odborných konzultácií, dopravy, montáže až po záručný a pozáručný servis.

.

ODBORNÉ PORADENSTVO
Konzultujte s nami vaše predstavy o zlepšení vašich interiérov i exteriérov a my vám odborne poradíme a navrhneme najvýhodnejšie riešenie v oblasti našich produktov, tak aby zodpovedali priestorovým aj výrobným možnostiam.

.

GRAFICKÉ SPRACOVANIE
Ponúkame grafické spracovanie vašich požiadaviek našimi grafikmi. Po zaslaní fotografie vášho priestoru vypracujeme grafický návrh s náhľadmi a zašleme vám na schválenie, po vzájomných konzultáciách a úpravách.

.

ZAMERANIE A MONTÁŽ
Ponúkame presné zameranie vašich priestorov našimi technikmi a zároveň aj profesionálne montáže zakúpených produktov. Cena montáže je individuálna a závisí od druhu a množstva zakúpeného tovaru a lokality.

.

DOPRAVA
Dopravíme váš tovar v dohodnutých termínoch na určené miesto. Tovar vám tiež môžeme zaslať kuriérom, alebo osobne vyzdvihnúť priamo v našej kamennej predajni.