Portfolio Category: Interiérové dvere

Interiérové dvere ERKADO frézia

Realizácia elegantných bielych dverí ERKADO vzor Frézia plné, farba biela premium. Interiérové dvere sú osadené v obložkovej zárubni a doplnené kľučkou s dolnou rozetou. Plné interiérové dvere zabezpečujú dostatočné súkromie a chránia pred hlukom a prachom. Všetky typy a vzory dverí je možné vybrať z aktuálnych katalógov v najlepších cenách v našom interiérovom štúdiu Benedoor…
Čítať

Interiérové dvere INVADO, céder forte

Realizácia viacerých interiérových dverí od firmy Invado vo farebnom prevedení céder forte. Rámové interiérové dvere sú vyrobené z pevného MDF rámu a sú opláštené kvalitnou fóliu v rôznych farebných dekoroch a dizajnových prevedeniach ako plné alebo so sklom.
Čítať

Interiérové dvere DRE – CELL, biele

Realizácia interiérových dverí v laminofólii v bielom prevedení s obložkovými zárubňami a kľučkami. Kvalitné rámové dvere zabezpečujú dostatočné súkromie a je možné ich vyrobiť v mnohých dekoroch.  
Čítať

Interiérové dvere ERKADO, orech greko

Realizácia interiérových dverí Frézia 1 a Frézia 3 od výrobcu ERKADO v prevedení orech greko s matným sklom. Interiérové posuvné dvere sú osadené v posuvnom systéme  Erkado v rovnakom prevedení s kotvením do steny. Pôvodné zárubne v zrekonštruovanom byte sú obložené zárubňami OKZ tiež v odtieni orech greko. Akcia na tento typ dverí tu: http://www.benedoor.sk/produkty/interierove-dvere/akcie/
Čítať

Interiérové dvere Porta Verte, borovica nórska

Realizácia viacerých interiérových rámových dverí od firmy Porta Verte, model G4 v prevedení borovica nórska. Interiérové dvere sú osadené v obložkových zárubniach alebo v posuvnom systéme s rovnakým dekorom. Vzorky dverí je možné vidieť v našom interiérovom štúdiu v Považskej Bystrici.
Čítať

Interiérové dvere Premium – dub poľský

Realizácia rámových interiérových dverí PREMIUM 2 a 4 od výrobcu DRE v kvalitnej laminofólii vo farbe dub poľský 3D v obložkovej zárubni. Interiérové dvere je možné vybrať vo viacerých prevedeniach plné alebo so sklom a podľa hrúbky stavebného otvoru. Interiérové dvere z akciového letáku DRE pre rok 2018 pre šírky dverí 600 - 900 mm…
Čítať

Interiérové dvere ERKADO dub premium

Realizácia interiérových dverí do pôvodných zárubní v rodinnom dome. Interiérové dvere ERKADO sú rámové dvere v kvalitnej fólii vo farebnom prevedení dub premium s intarziami (dekoračnými pásikmi) s presklením alebo plné.    
Čítať

Interiérové dvere – prírodná dyha

Realizácia krásnych interiérových dverí v odtieni orech stredný vo vyhotovení prírodná dyha. Interiérové dvere od firmy POL-SKONE sú osadené v bezfalcových obložkových zárubniach v rovnakom vyhotovení z prírodnej dyhy. Model SEMPRE SENSE s matným bielym sklom. Panely majú vodorovnú kresbu a hlbokú štruktúru dvera.
Čítať

Interiérové dvere DRE dub pieskový

Realizácia interiérových dverí rámových PREMIUM od výrobcu DRE v plnom alebo presklenenom prevedení osadené v obložkových zárubniach. Dvere sú vyhotovené vo farebnom prevedení kvalitnej laminofólie dub pieskový.
Čítať

Vzorková predajňa BENEDOOR

V interiérovom štúdiu Benedoor nájdete interiérové dvere, sklenené dvere, podlahy, kuchynské zásteny, sprchovacie kúty, hliníkové dvere, kľučky, madlá a iný sortiment na vybavenie domu.
Čítať