Skoč na obsah Skoč na menu

Úvodna stránka » Vchodové dvere

Vchodové dvere Benedoor


Design Style

class-home

Class HOME

Exteriérové vchodové dvere kategórie HOME vynikajú dlhoročnou životnosťou, nenáročnou údržbou a farebnou stálosťou. Majú vynikajúce tepelno a zvukovo izolačné vlastnosti. Vyrábajú sa v šírkach 80 a 90 cm a je možné ich osadiť aj do pôvodných kovových zárubní. Túto možnosť iste ocenia hlavne majitelia rodinných domov, chát alebo menších hospodárskych stavieb, pre ktorých sú ideálnym riešením nielen pri novostavbách, ale aj pri rekonštrukciách nehnuteľností. Výborne sa hodia k bielym plastovým oknám a vyrábané sú plné i presklené typy dverí s izolačným dvojskom alebo trojskom.

Style Design

Style Design

Kategória Style Design ponúka okrem dlhoročnej životnosti a nenáročnej údržby i možnosť výberu povrchovej úpravy v rôznych odtieňoch dreva, alebo farebných odtieňoch RAL. Samozrejmosťou je vynikajúca tepelná a zvuková izolačná vlastnosť a vyrábané sú v šírkach 80 a 90 cm aj do pôvodných kovových zárubní. Tak ako v kategórii HOME aj v kategórií Style Design poskytujeme 5-ročnú záruku. Dvere kategórie Style Design sú vďaka modernému dizajnu vhodné najmä ako vchodové dvere tak do obytných, polyfunkčných a administratívnych ako aj do menších prevádzkových budov. Dajú sa variabilne kombinovať so svetlíkmi a vyrábajú sa v plnom i presklenom prevedení s izolačným dvojsklom alebo trojsklom.

 

Line 53

 

Dvere triedy Class Home, Class Universal a priemyselné dvere je možné vyrobiť aj ako dvojkrídlové dvere šírky 125, 145, 165 a 185 cm.

Dvojkridlove dvere

.


© 2017 Benedoor.sk | benedoor@benedoor.sk | Úvodna stránka | Podmienky používania | Kontaktný formulár | Rss kanál |