O NÁS

Spoločnosť BENEDOOR s. r. o. vznikla v roku 2010. Našou hlavnou náplňou je výroba vchodových dverí. Od roku 2015 ponúkame aj sklenené interiérové dvere s grafickou potlačou alebo pieskovanými motívmi. V roku 2016 sme rozšírili sortiment výroby a zaoberáme sa aj  výrobou sklenených kuchynských zástien, sklenených kúpeľňových a sprchových dverí, sklenených stien a obkladového skla.

VÝROBNÝ PROGRAM

Vo výrobnom programe máme široký výber vchodových dverí s množstvom variantov, ktoré si môžete upraviť presne podľa svojich predstáv. Nezabúdame ani na najnovšie trendy v interiérovom dizajne a na výber ponúkame množstvo farebných dekorov.

Vyrábame celosklenené interiérové dvere v rôznych dizajnových motívoch z troch druhov skla. Sklenené dvere ponúkame otočné, posuvné, dvojkrídlové otočné a posuvné. Sklenené dvere vyrábame v štandardných rozmeroch, atypizované presne na mieru aj nadrozmerné.

Tvoríme, vyrábame a realizujeme sklenené kuchynské zásteny, sklenené steny, sklenené kryty radiátorov, sklenené sprchové kúty, sklenené dvere do sprchy a sklenené obkladové sklo. Dizajnové sklo vyrábame pieskovaním, digitálnou tlačou, nástrekmi vo farbách RAL, perleťovými a glittrovými nástrekmi.

Vyrábame drevohliníkové obložkové zárubne vo všetkých odtieňoch RAL farieb, opláštené brúseným hliníkom a v dekoroch dreva.

Pri výrobe kladieme dôraz na kvalitu prevedenia s cieľom uspokojiť požiadavky našich klientov. Sme vybavení najmodernejšími strojmi, technológiami  a skúsenými pracovníkmi.

SHOWROOM

Výrobky našej spoločnosti spolu s výrobkami ďalších renomovaných firiem si môžete pozrieť vo vzorkovom dvernom štúdiu (showroome) v Považskej Bystrici, kde je možné presvedčiť sa o kvalite vyrábaných dverí, sklenených zástien, sklenených stien. Pripravené sú pre vás ukážky dverí rôznych druhov osadené v zárubniach, zavesené na kvalitných posuvných systémoch, s kľučkami, madlami, mušľami.

Výrobky zo skla si môžete objednať aj na našom eshope www.dverezoskla.sk. 

FILOZOFIA

Tvoriť dizajn, vyrábať kvalitne a realizovať moderné produkty. 

 

Naše ciele

1

Moderný dizajn
Sledujeme najnovšie trendy v interiérovom dizajne v rôznych krajinách a kultúrach. Hľadáme najkrajšie námety v bývaní. Spolu s tímom dizajnérov a grafikov ich navrhujeme tímu konštruktérov, aby výrobky vyhovovali požiadavkám európskeho trhu.

2

Kvalita produktov
Naše produkty a výrobky vyrábame na presných CNC strojoch vo vyhovujúcich priestoroch. Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti s výrobnými postupmi a technológiami. Kvalitu produktov neustále zvyšujeme a kontrolujeme podľa stanovených noriem.

3

Kvalita služieb
Komunikácia so zákazníkmi, grafické vypracovanie návrhov, technické poradenstvo, realizácie zákaziek. Všetky naše služby neustále zlepšujeme a zrýchľujeme, aby sme poskytovali profesionálne služby od objednania tovaru až po jeho realizáciu.

4

Spokojný zákazník
Rozširujeme ponuku sortimentu, garantujeme najvýhodnejšie ceny, pravidelne informujeme o novinkách a akciách, intenzívne komunikujeme prostredníctvom sociálnych sietí. Dodržiame sľuby. Garantujeme kvalitu.

Náš tím