O NÁS

BENEDOOR s. r. o. Vám ponúka kvalitné interiérové dvere a zárubne, podlahy laminátové, vinylové, korkové, drevené, exteriérové dvere, sklenené dvere, sprchové kúty na mieru, sprchové zásteny, kuchynské zásteny, dekoračné omietky, prechodové lišty s dodaním a profesionálnou montážou. 

Spoločnosť BENEDOOR, s.r.o vznikla v roku 2010. Hlavným predajným sortimentom sú interiérové dvere a podlahy. Od roku 2015 vyrábame sklenené interiérové dvere s grafickou potlačou alebo pieskovanými motívmi. V roku 2016 sme rozšírili sortiment výroby a zaoberáme sa aj  výrobou sklenených kuchynských zástien, sklenených kúpeľňových a sprchových dverí, sklenených stien a obkladového skla. Zároveň vyrábame kvalitné masívne zárubne v ľubovoľnej RAL farbe alebo opláštené hliníkom.

Sklenené produkty je možné si vybrať a objednať cez eshop www.dverezoskla.sk. Tiež si Vás dovoľujeme upozorniť na množstvo našich realizácií po celom Slovensku a blízkych krajinách, ktoré je možné si prezerať v našom eshope a zároveň sa inšpirovať k lepšiemu a krajšiemu bývaniu.

Vo vzorkovej predajni v Považskej Bystrici sa môžete presvedčiť o kvalite sklenených produktov, kde tiež ponúkame interiérové dvere osvedčených výrobcov PORTA, INVADO, DRE, ERKADO, POL-SKONE, MASONITE. Tiež ponúkame podlahy a parkety kvalitných nemeckých a rakúskych výrobcov EGGER a TILO.

 

VÝROBNÝ PROGRAM

Vo výrobnom programe máme široký výber vchodových výplní do hlinikových dverí s množstvom variantov, ktoré si môžete upraviť presne podľa svojich predstáv. Nezabúdame ani na najnovšie trendy v interiérovom dizajne a na výber ponúkame množstvo farebných dekorov.

Vyrábame celosklenené interiérové dvere v rôznych dizajnových motívoch z viacerých druhov skla. Sklenené dvere ponúkame otočné, posuvné,  kyvné, jednokrídlové a dvojkrídlové. Sklenené dvere vyrábame v štandardných rozmeroch, atypizované presne na mieru alebo nadrozmerné formáty.

Tvoríme, vyrábame a realizujeme sklenené kuchynské zásteny, sklenené steny, sklenené kryty radiátorov, sklenené sprchové kúty, sklenené dvere do sprchy a obkladové sklo. Dizajnové sklo vyrábame pieskovaním, digitálnou tlačou, nástrekmi vo farbách RAL, perleťovými, glittrovými a zrkadlovými nástrekmi.

Vyrábame drevohliníkové obložkové zárubne vo všetkých odtieňoch RAL farieb alebo opláštené brúseným hliníkom.

Pri výrobe kladieme dôraz na kvalitu prevedenia s cieľom uspokojiť požiadavky našich klientov. Sme vybavení najmodernejšími strojmi, technológiami  a skúsenými pracovníkmi.

SHOWROOM

Výrobky našej spoločnosti spolu s výrobkami ďalších renomovaných firiem si môžete pozrieť vo vzorkovom dvernom štúdiu (showroome) v Považskej Bystrici, kde je možné presvedčiť sa o kvalite vyrábaných dverí, sklenených zástien, sklenených stien. Pripravené sú pre vás ukážky dverí rôznych druhov osadené v zárubniach, zavesené na kvalitných posuvných systémoch, s kľučkami, madlami, mušľami.

Výrobky zo skla si môžete objednať aj na našom eshope www.dverezoskla.sk. 

FILOZOFIA

Tvoriť dizajn, vyrábať kvalitne a realizovať moderné produkty. 

 

Naše ciele

1

Moderný dizajn
Sledujeme najnovšie trendy v interiérovom dizajne v rôznych krajinách a kultúrach. Hľadáme najkrajšie námety v bývaní. Spolu s tímom dizajnérov a grafikov ich navrhujeme tímu konštruktérov, aby výrobky vyhovovali požiadavkám európskeho trhu.

2

Kvalita produktov
Naše produkty a výrobky vyrábame na presných CNC strojoch vo vyhovujúcich priestoroch. Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti s výrobnými postupmi a technológiami. Kvalitu produktov neustále zvyšujeme a kontrolujeme podľa stanovených noriem.

3

Kvalita služieb
Komunikácia so zákazníkmi, grafické vypracovanie návrhov, technické poradenstvo, realizácie zákaziek. Všetky naše služby neustále zlepšujeme a zrýchľujeme, aby sme poskytovali profesionálne služby od objednania tovaru až po jeho realizáciu.

4

Spokojný zákazník
Rozširujeme ponuku sortimentu, garantujeme najvýhodnejšie ceny, pravidelne informujeme o novinkách a akciách, intenzívne komunikujeme prostredníctvom sociálnych sietí. Dodržiame sľuby. Garantujeme kvalitu.

Náš tím

  • Lenka Jakubíková

    Obchodná asistentka tel.: +421 42 4691 060 mail: predajnapb@benedoor.sk...