O nás

Spoločnosť BENEDOOR s. r. o. vznikla v roku 2010. Našou hlavnou náplňou je výroba vchodových dverí. Od roku 2015 ponúkame aj sklenené interiérové dvere v rôznych dizajnových prevedeniach. V roku 2016 sme rozšírili sortiment výroby a zaoberáme sa aj  výrobou sklenených kuchynských zástien, sklenených kúpeľňových a sprchových dverí, sklenených krytov radiátorov a sklenených stien.

Výrobky našej spoločnosti spolu s výrobkami ďalších renomovaných firiem si môžete pozrieť vo vzorkovom dvernom štúdiu (showroome) v Považskej Bystrici, kde je možné presvedčiť sa o kvalite vyrábaných dverí, sklenených zástien, sklenených stien. Pripravené sú pre vás ukážky dverí rôznych druhov osadené v zárubniach, zavesené na kvalitných posuvných systémoch, s kľučkami, madlami, mušľami.

Výrobky zo skla si môžete objednať aj na našom eshope www.dverezoskla.sk. 

Spoločnosť BENEDOOR, s.r.o má vo svojom produktovom portfóliu viaceré druhy dverí: dvere vchodové, dvere bezpečnostné, dvere exteriérové, dvere interiérové, dvere hliníkové, dvere sklenené  s možnosťou veľkého výberu dekorov, štýlov a dizajnov.

Náš sklenený program zahŕňa okrem sklenených interiérových dverí aj sklenené kuchynské zásteny nazývané tiež sklenené obklady do kuchyne, sklenené kryty radiátorov, sklenené steny, sklenené sprchové kúty, sklenené dvere na sprchové kúty a sklenené steny.

Naše produkty a výrobky neustále vyvíjame a zdokonaľujeme výrobné procesy, aby sme vám ponúkali kvalitné výrobky za najlepšie ceny. Krásny dizajn a súčasné trendy vchodových dverí, sklenených dverí, sklenených kuchynských zásten pripravuje tím odborníkov a dizajnérov, aby spĺňali estetické i funkčné požiadavky na neustále sa meniacom trhu.

 

Realizácie

 • Sklenená zástena LKZ-035
  Sklenená zástena LKZ-035Kuchynská zástena LKZ-035 z kaleného lešteného skla s výraznou abstraktnou vlnou na optické zladenie a prepojenie kuchynskej linky.
  Čítať
 • Sklenené dvere dvojkrídlové DGG-30
  Sklenené dvere dvojkrídlové DGG-30Krásne dvojkrídlové sklenené dvere s kyvnými nerezovými závesmi a obojstrannými madlami v novom dome na predelenie vstupnej chodby a obývacej izby.
  Čítať
 • Sklenená zástena LKZ-322
  Sklenená kuchynská zástena LKZ -322Sklenená kuchynská zástena so zrkadlovými pásikmi na bielom podklade LKZ -322. Kuchynská zástena zjednotila a rozžiarila priestory novej kuchyne.
  Čítať
Zobraziť viac